Partneri a členovia klubu

Partneri

One Pharma

O spoločnosti

Spojili nás rovnaké hodnoty

Sme hrdí na to, že ponúkame zákazníkom skutočne jedinečné riešenia, ktoré na trhu nie sú. S úsmevom hovoríme, že máme spolu viac ako 60 rokov skúseností, keďže sme firmu založili a aktívne ju riadime hneď traja – Michal Badík, Tibor Lukáč a Rasťo Čúnik.

Michal reprezentuje inováciu a zastupuje obchod i marketing. Tibor je našim odborným garantom pri výskume a vývoji produktového portfólia. Rasťo symbolizuje serióznosť a poctivý prístup v rámci budovania partnerstiev a spoluprác. Práve fair-play prístupu všetkých zakladateľov je to, na čom staviame pevné základy.

Bez ľudí by naša firma nedávala zmysel. Neodmysliteľnou súčasťou spoločnosti je aj tím produktových i ďalších odborných špecialistov. Šíria povedomie o produktoch a zabezpečujú profesionálny zákaznícky servis.

Poskytované služby

Posilnite imunitu sebe aj deťomNutrične posilnite svoju obranyschopnosť ako sa vám často robieva opar. Podporte zdravie na bunkovej úrovni. Zlepšite si kvalitu života ak mávate unavené oči a očný diskomfort. Dbajte o svoje reprodukčné zdravie.

Všetky naše produkty sú originálne a jedinečné kombinácie bohaté na prírodné zložky – rastlinné extrakty, medicinálne húby, beta-glukány, aminokyseliny, prebiotiká, probiotiká, vitamíny a minerály. Vyvíjame a vyrábame ich na Slovensku podľa GMP štandardov pre ženy, mužov, deti a seniorov. Ako aj pre športovcov, lebo zdravie a výkon idú ruka v ruke.

Kontaktné údaje

Ing. Michal Badík, MPH

Konateľ

+421 915 791 442
michal.badik@onepharma.sk
onepharma.sk/

Adresa

One Pharma, s.r.o.
Janka Kráľa 5
974 01 Banská Bystrica
Slovensko