Partneri a členovia klubu

Partneri

Dracula MONACObet Gym

O spoločnosti

Dracula MONACObet Gym je športový klub Thajského boxu, MMA, K1, Boxu a BJJ sídliaci v novovybudovanom, modernom športovom centre v Banskej Bystrici.

Klub je riadnym členom Slovenskej Muaythai asociácie, Slovenského zväzu Kickboxu, Slovenskej boxerskej federácie, Slovenského zväzu športového ju-jitsu ako národných športových zväzov na Slovensku a Slovenského zväzu MMA ako šporového zväzu MMA v našej krajine.

Hlavným trénerom je 11-násobný šampión v Thajskom boxe a Kickboxe Vladimír “Dracula” Moravčík.

Klub je k dispozícii pre profesionálnych športovcov, začiatočníkov ako aj hobby športovcov a príjma členov podľa vekových kategórií už od 4 rokov. Dracula MONACObet Gym aktuálne zabezpečuje 160 skupinových tréningových jednotiek počas jedného mesiaca + v celodennom programe aj individuálne ( súkromné ) tréningy. Každý z tréningov je vedený skúseným inštruktorom na daný šport. Otvorený sme každý pracovný deň od 6:00 do 21:00 a cez víkend od 8:00 do 14:00.

Od roku 2017 spolupracujeme so Strednou športovou školou v Banskej Bystrici pre ktorú sme akreditované tréningové a vzdelávacie centrum. ( viac v hlavnom menu “škola” )

Okrem fight zóny u nás nájdete aj špičkovú funkčnú zónu a špecializovanú predajňu vybavenia pre bojové športy od spoločnosti Hayashi.

Poskytované služby

  • Šport
  • Vzdelávanie
  • Regenerácia
Kontaktné údaje

Vladimír Piperek

+421908888677
info@draculagym.sk
www.draculagym.sk

Adresa

Dracula MONACObet Gym o.z.
Rudohorská 31
974 11 Banská Bystrica
Slovensko